Imperial Design Symposium 2008

 • EN
 • CS
 • Partneři

  Imperial Karlovy Vary a.s.

  Společnost Imperial Karlovy Vary je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů komplexní lázeňské a wellness péče v České republice. Značnou měrou se podílí na dobrém renomé českého lázeňství. Rozsáhlými investicemi do rekonstrukcí hotelů, modernizací balneotechniky a kvalitativního rozvoje lidských zdrojů dosahuje společnost Imperial Karlovy Vary vynikající úrovně všech svých služeb. O kvalitě služeb společnosti Imperial Karlovy Vary svědčí i dosažená česká i mezinárodní ocenění.

  Hotely společnosti Imperial Karlovy Vary poskytují tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu založenou na využití karlovarských termominerálních pramenů a peloidů. Při léčení v hotelu Imperial a Spa Resortu Sanssouci se ale také využívají nejmodernějších balneologické metody a postupy. Spojení tradiční léčby s moderní balneologií a individuálním přístupem ke každému pacientovi tak přináší pacientům maximalizaci účinku léčebných terapií. „Díky spojení tradičních léčebných zdrojů a aktivního přístupu k moderní balneologii dosahují hotel Imperial a Spa Resort Sanssouci skvělých, dlouhodobých výsledků při léčení nemocných a prevenci civilizačních chorob.“

  Členství ve sdruženích:

  • Asociace hotelů a restaurací ČR (AHR) - oficiální jednotná klasifikace ubytovacích zařízení
  • Svaz léčebných lázní České republiky
  • MEDISPA
  • Certifikace SPLZaK (Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád)

   

  Imperial Karlovy Vary a.s.
  U Imperiálu 7/31,
  360 01 Karlovy Vary

  Tel.: +420 353 206 300

  e-mail: marketing@imperial-group.cz
  e-mail: info@imperial-group.cz
  web: www.imperial-group.cz

  Hotel Imperial ****superior

  "Nejlepší lázeňský hotel v Karlových Varech"

  Hotel Imperial je významnou karlovarskou památkou. Pochází z počátku 20. století. A už v té době patřil k nejvýznamnějším a nejluxusnějším hotelům v Karlových Varech. A patří k nim i dnes. Hotel Imperial nabízí svým hostům vysoký standard ubytovacích, lázeňských a dalších služeb. Nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Neorenesanční budova hotelu Imperial poskytuje hostům luxusní ubytování ve stylově zařízených pokojích třídy **** Superior.

  Hotel Imperial je čtyřnásobným držitelem ocenění Czech Republic's Leading Spa Resort. Svou prestiž si však získal nejen díky té nejvyšší kvalitě lázeňských služeb. Hotel Imperial zaručuje svým hostům dokonalost v každém detailu.

  Hotel Imperial
  Libušina 1212/18,
  360 01 Karlovy Vary

  Tel.: +420 353 203 113

  e-mail: reservation@spa-hotel-imperial.cz
  web: www.spa-hotel-imperial.cz

  Spa Resort Sanssouci ****

  Vše co si přejete pod jednou střechou“

  Spa Resort Sanssouci je lázeňský komplex. Vznikl na poklidném okraji lázeňské zóny Karlových Varů spojením 3 významných lázeňských zařízení: hotelů Švýcarský dvůr a Sanssouci a Villy Mercedes. Po celkové rekonstrukci, jejíž součástí bylo vybudování podzemního spojovacího koridoru, poskytuje hostům veškerý možný komfort „pod jednou střechou.“ Spa Resort Sanssouci poskytuje komplexní lázeňské služby. Pomocí přírodních zdrojů používaných při tradiční karlovarské terapii pomáhá nejen při léčbě nemocí, ale zároveň hraje důležitou roli při prevenci civilizačních chorob. Spa Resort Sanssouci je významným hostitelem různých společenských akcí a nabízí možnost uspořádání svatby přesně podle vašich představ až pro 150 hostů.

  Spa Resort Sanssouci
  U Imperiálu 198/11
  360 01 Karlovy Vary

  Tel.: +420 353 207 113

  e-mail: reservation@spa-resort-sanssouci.cz
  web: www.spa-resort-sanssouci.cz